logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Vernisáž prací studentů

Ve středu 20.6. proběhla vernisáž prací studentů oboru Grafický design a Propagační výtvarník. Všechny nás velmi potěšil zájem ze strany široké veřejnosti, která si nenechala ujít pěkný umělecký zážitek.

K vidění byly klauzurní práce 3. ročníku corporate identity, což představuje redesign loga, návrh plakátu a animační znělky pro festival Jičín- město pohádek. Žáci maturitního ročníku odprezentovali též corporate identity, tentokrát ale pro malý český pivovar. Maturanti tak kromě redesignu navrhli obal na lahve, polep na zásobovací auto, slunečník do předzahrádky restaurace a kartu pro rezervaci stolu.

Součástí této slavnostní příležitosti bylo ocenění  nejlepších žáků, kteří si odnesli poukázku na výtvarné potřeby. Oceněny byly Hana Krepsová, Veronika Vreštiaková, Renata Krejčová, Barbora Pudilová a Nikola Pejlová.

Pokud jste nestihli tuto vernisáž a zajímáte se o propagační design nebo budete mít chuť strávit hezky pár chvil, můžete navštívit probíhající výstavu  v aule školy Schola Humanitas. Čas máte až do 20. 9. 2012.

Fotografie z vernisáže naleznete ZDE.