logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Dar panu prezidentovi ČR

Žáci Střední odborné školy Litvínov - Hamr oboru Umělecký truhlář a řezbář vyrobili pod vedením UOV Jaroslava Smetáka unikátní dar určený panu prezidentovi České republiky Petrovi Pavlovi. Tento dar, konkrétně celodřevěná intarzovaná šachovnice s figurkami z javorového a ořechového dřeva byl slavnostně předán naším žákem Lukášem Jurčekem dne 20. června 2024 u příležitosti prezidentovy oficiální návštěvy Ústeckého kraje. Pan prezident byl z tohoto daru velice nadšený a hrdě konstatoval, že tento dar bude mít své čestné místo v jeho kanceláři. 

Je nám velkou ctí podílet se na této významné události a s hrdostí na naší práci se s vámi dělíme o tuto informaci. Ing. Jitka Francírková, ředitelka školy

fotodokumentace č. 1: zde

fotodokumentace č. 2: zde

fotodokumentace č. 3: zde