logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Junior a Slet krásných čarodějnic 2024

Ve středu dne 27. března 2024 se na půdě naší školy konal již 23. ročník soutěže mladých kadeřníků s názvem JUNIOR (letos na téma Účesy vzdálené budoucnosti) a 20. ročník krejčovské soutěže s názvem Slet krásných čarodějnic (tentokráte s podtématy Kosmetický set, Plážový model a Cesta kolem světa). Tato každoroční krásná a inspirativní akce probíhala pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Ing. Jana Schillera. Bylo nám ctí na této akci přivítat i významné osobnosti, jmenovitě: paní starostku města Litvínov Mgr. Kamilu Bláhovou, paní Janu Burdovou - majitelku studia Jana Burdová v Teplicích a módní návrhářku paní Naďu Moravcovou. Touto cestou děkujeme všem, kteří se na přípravách a následné organizaci akce podíleli a gratulujeme vítězům. Věříme, že i v dalších školních letech se budeme moci potkávat u příležitosti konání výše jmenovaných soutěží a žáci oboru kadeřník a krejčí tak mohou opět uspět v konkurenčním boji, nechat se inspirovat a zejména potvrdit, že služby a řemesla mají své zlaté dno. Těšíme se na další ročníky. 

odkaz na video ukázku: https://youtu.be//KSIH92sCQ7g?si=YQSkER7MK55WCVfz