logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Ekonomická soutěž 2024

V pondělí 25. března 2024 proběhla již tradiční ekonomická soutěž oboru Podnikání s názvem Vstup do světa podnikání. Obě třídy nástavbového studia si ve skupinkách připravily ekonomické záměry, se kterými chtějí prorazit v konkurenčním boji.
Pro porotu bylo velmi obtížné vybrat vítězné projekty.
Všem děkujeme za perfektní přípravu a zajímavé náměty.

Výsledná listina: 
1. místo = 2N = Ernest, Bořek, Križanovič (TOP A.R.M.)
2. místo = 2N = Berková, Weschtová, Horčičková (Pomocník při nákupu)
3. místo = 1N = Bártová, Bělohlávková, Vrzalová (Fridgeapp).

foto - zakázková výroba panenek (1. místo): zde