logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

finále Mistrovství ČR oboru truhlář

Další úspěch v SOŠ, Litvínov - Hamr.
Ve čtvrtek 29. 2. 2024 se konalo finále Mistrovství ČR oboru truhlář. Do tohoto finále se probojovali ti nejlepší z krajských kol po celé ČR, tedy 14 žáků oboru truhlář. Za Ústecký kraj postoupil do tohoto finále Lukáš Jurček z naší školy a získal krásné ČTVRTÉ místo. Bedna mu bohužel utekla o pár bodů. I tak byl jeho výrobek velmi dobře zhotoven a o výhře rozhodly ty nejmenší detaily.
Soutěžící museli vyrobit pomocí ručního nářadí stoličku podle výkresové dokumentace s celkovou časovou dotací 5 hodin.

Lukášovi moc gratulujeme a velice děkujeme za příkladnou reprezentaci školy i kraje.

foto 1: zde

foto 2: zde

foto 3: zde