logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Junior a Slet krásných čarodějnic 2023

Dne 5. dubna 2023 naše škola organizovala již 22. ročník kadeřnické soutěže JUNIOR a 19. ročník krejčovské soutěže SLET KRÁSNÝCH ČARODĚJNIC. V silném konkurečním boji mladých kadeřníků, krejčových a krejčích získali nejlepší ocenění tito soutěžící: 

a) podle laické poroty oboru kadeřník: 1. místo = Vaváková Nikola SOŠ Litvínov - Hamr, 2. místo = Apeltauerová Petra SOŠ Litvínov - Hamr a 3. místo = Dresslerová Natálie SOŠ Litvínov - Hamr,

b) podle odborné poroty oboru kadeřník (složené z: paní Gabriely Kejmarové, pana Davida Sýkory a paní Jany Škudrnové): 1. místo = Dresslerová Natálie SOŠ Litvínov - Hamr, 2. místo = Vaváková Nikola SOŠ Litvínov - Hamr, 3. místo Lovjannikov Alexandr,

c) prestižní ocenění paní Jany Burdové, majitelky kadeřnického a kosmetického studia Art of Hair: Vaváková Nikola, Lovjanikov Alexandr a Kramlová Jana (opět SOŠ Litvínov - Hamr).

V krejčovské soutěži nejlépe obstáli: a) v kategorii kuchyňský set - SOŠ Litvínov - Hamr, b) Pohádková čarodějnice - OA a SOŠ generála Fr. Fajtla Louny, c) Rozpustilá sukně - SŠ obchodu a služeb Teplice.

Tato soutěž vždy přiláká mnoho diváků a známých tváří z oblasti řemesel a služeb, ale také z veřejného života, za všechny jmenujme paní starostku města Litvínova Mgr. Kamilu Bláhovou a paní místostarostku Květuši Hellmichovou. Všem účastníkům děkujeme za účast a nevšední nápady, vítězům moc gratulujeme a věříme, že i příští rok se této soutěže zúčastní mladí kadeřníci se zajímavými účesy a mladí krejčí a krejčové s netradičními oděvy. 

Odkaz na reportáž ze soutěže: www.uschovna.cz/zasilka/JI54AYDH4V76R7Y7-3CJ

 

foto č. 1: zde

foto č. 2: zde

foto č. 3: zde

foto č. 4: zde