logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Ekonomická soutěž 2023

V pondělí dne 3. dubna 2023 proběhla na naší škole tradiční soutěž mladých a nadějných ekonomů. Ze tříd 1N a 2N soutěžilo celkem 10 skupin po třech nebo čtyřech žácích. V nelehkém konkurečním boji o nejzajímavější a nejefektivnější nápad v oblasti podnikání nakonec nejúspěšnějšími žáky byli:

1. místo - Skácelová Kamila, Skácelová Marcela, Horčičková Adéla, Urbanczyková Natálie - "HŘEBEN 2 v 1",

2. místo - Bořek Adam, Križanovič Marek, Ernest Raffael - "Víceúčelové umývadlo",

3. místo - Švandová Kristýna, Aubrechtová Kateřina, Grivalský Martin - "Karty pro nevidomé".

Všem moc děkujeme za účast a úžasné nápady, vítězům gratulujeme a těšíme se příští rok na další soutěžní ekonomické klání.