logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Olympiáda v anglickém jazyce 2023

Ve čtvrtek dne 30. března 2023 se (po covidové pauze) konala Olympiáda v anglickém jazyce na Obchodní akademii a Střední odborné škole generála Fr. Fajtla v Lounech. Naši školu reprezentovaly žákyně ze třídy 3GD - Třísková Tereza a Popelková Eliška. První z nich se probojovala do finále a obsadila krásné 7. místo ( z celkového počtu 34 účastníků z 12 různých středních škol), druhá jmenovaná skončila mezi prvními patnácti. 

Obě žákyně tímto potvrdily, že naši žáci jsou schopni konkurovat nejen v soutěžích zaměřených na řemesla a služby, ale také ve vědomostních soutěžích. Moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci. V příštím školním roce opět zkusíme štěstí.