logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Děčínská vlna 2023

Dne 23. 3. 2023 proběhl již XI. ročník soutěže mladých kadeřníků Děčínská vlna 2023. Ve třech kategoriích se soutěže zúčastnilo na třicet kadeřnických nadějí z deseti škol celé České republiky. SOŠ Litvínov - Hamr zvítězila v kategorii "Hollywoodská vlna" (účes odkazující na Hollywood 50. léta 20. století u příležitosti letošního předávání Oskarů) a to zásluhou Natálie Dresslerové. 

Moc děkujeme za reprezentaci školy a pevně věříme, že na tento úspěch žáci naváží při tradiční kadeřnické soutěži JUNIOR, kterou naše škola pořádá 5. 4. 2023.  

foto č. 1 zde

foto č. 2 zde

foto č. 3 zde

foto č. 4 zde