logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Mistrovství ČR v oboru truhlář aneb další úspěch pro naší školu

Ve čtvrtek 2. března 2023 proběhlo na výstavišti v Brně finálové kolo 5. ročníku Mistrovství České republiky oboru truhlář a to při příležitosti Veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX. Soutěž organizovala Integrovaná střední škola Slavkov u Brna s cílem podpořit talentované žáky a umožnit jim pravidleně měřit své dovednosti v daném oboru. Soutěž je zařazena do přehlídky "České ručičky" zaměřené na popularizaci učňovského školství a splnila i podmínky pro zařazení do programu MŠMT Excelence. 

Finalisté měli za úkol vyrobit v daném časovém limitu stoličku, kterou hodnotila nezávislá komise složená z odborníků z praxe. Naši školu reprezentoval žák ze třídy 2TR - Lukáš Jurček, který v konkurečním boji 13 soutěžících obsadil krásné 4. místo. 

Moc děkujeme za skvělý výkon a reprezentaci školy. 

Foto č. 1: zde

Foto č. 2: zde 

Foto č. 3: zde

Foto č. 4: zde

Foto č. 5: zde