logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Den otevřených dveří - podzim 2023

Vážení zákonní zástupci, vážení uchazeči,

máte-li zájem studovat na naší Střední odborné škole v Litvínově - Hamru, chcete-li se seznámit s vnitřními prostory školy a získat bližší informace o náplni jednotlivých tříletých oborů vzdělávání (Aranžér, Čalouník, Kadeřník, Krejčí, Prodavač, Truhlář a Umělecký truhlář) a maturitních oborů (Grafický design, Operátor dřevařské a nábytkářské výroby a Podnikání), právě pro vás je určen Den otevřených dveří, který se bude konat v úterý dne 14. listopadu 2023 v čase od 8.00 hod. do 17.00 hod. Jste srdečně zváni. 

za SOŠ, Ing. Jitka Francírková, ředitelka školy