logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Vítězné mistrovství ČR v oboru truhlář

Dne 8.12.2022 proběhlo na Střední škole řemesel a služeb v Děčíně krajské kolo Mistrovství ČR oboru truhlář. Naši truhláři opět bodovali. Hlavně Lukáš Jurček, který opět zvítězil. Lukáš je jednička a vítězství si právem zaslouží. Soutěže se zúčastnilo rekordních 21 soutěžících z většiny škol Ústeckého i Libereckého kraje. Lukáš tak postoupil do celorepublikového finále, které se bude konat na jaře v Brně. Zde změří síly s vítězi krajských kol z celé České republiky. Děkujeme také za reprezentaci Petrovi Merhautovi, který bohužel nestihl výrobek dokončit, ale i tak měl spoje perfektní (na jedničku s hvězdičkou) a získal zvláštní uznání odborné poroty.

Tímto SOŠ, Litvínov - Hamr opět dokázala, že má nejlepší truhláře.

Vedení školy oběma žákům moc gratuluje a zároveň děkuje všem učitelům odborného výcviku za přípravu žáků a přístup k nim.

fotodokumentace č. 1 zde

fotodokumentace č. 2 zde

fotodokumentace č. 3 zde

fotodokumentace č. 4 zde

fotodokumentace č. 5 zde

fotodokumentace č. 6 zde

fotodokumentace č. 7 zde