logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Vítězství truhlářů naší školy

Je naší milou povinností informovat vás o dalším úspěchu žáků naší školy. Dne 23. listopadu 2022 proběhla v Hluboši na Příbramsku soutěž oboru truhlář, kde získal žák třídy 2TR LUKÁŠ JURČEK krásné 1. místo a PETR MERHAUT 5. místo. Soutěže se zúčastnilo celkem 20 žáků z celého středočeského kraje a podle výkresové dokumentace měli soutěžící za úkol vyrobit dřevěnou zásuvku během 4,5 hodin. Lukášovi a Petrovi moc gratulujeme a budeme držet palce při dalším soutěžním klání, které se bude konat v Děčíně dne 8. prosince 2022. Více čtěte zde: https://www.kr-ustecky.cz(palma-vitezstvi-putuje-do-litvinova-hamru/d-1772272/p1=272337

foto 1 zde:

foto2 zde:

foto3 zde: