logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Byli jsme tam také

S radostí jsme přijali pozvání na akci pořádanou v rámci Dnů otevřených dveří Krajského úřadu Ústeckého kraje. Klára Exnerová, Jan Brettschneider, Aleš Kuriljak a David Málý nás reprezentovali na simulaci oficiálního ustavujícího Zastupitelstva Ústeckého kraje. Studenti si vyzkoušeli roli krajského zastupitele a poznali tvář KÚ zevnitř. Z úst naší studentky zazněl návrh na příští akci s tím, že by si mohli vyzkoušet projednávání konkrétního problému. Uvidíme, zda tento podnětný nápad bude vyslyšen a možná i realizován.

 

 

Po simulaci si delegáti  spolu s průvodcem užili prohlídku budovy (krizové řízení, videokonferenční místnost, zasedací sál Rady ÚK, hejtmanský řetěz). Na závěr proběhlo losování o školní výlet pořádaný Ústeckým krajem. Štěstí se na nás neusmálo, tak snad příště.

Tímto chceme poděkovat žákům za reprezentaci školy a PhDr. Evě Wolfové za pedagogický doprovod.