logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Další úspěchy našich mladých kadeřníků

Je naší milou povinností seznámit veřejnost s výsledky dalšího tradičního soutěžního klání mladých kadeřníků, které se ve čtvrtek dne 5. května 2022 uskutečnilo v Děčíně. Jednalo se již o 10. jubilejní ročník kadeřnické soutěže s názvem "Děčínská vlna" a pořádala ji Střední škola řemesel a služeb v Děčíně. Žáci reprezentující naši školu se zúčastnili dvou kategorií s následujícími výsledky: v kategorii pojmenované "Dokonalá nevěsta 2022" se z 21 soutěžících z celé České republiky na krásném 4. místě umístila slečna Nikola Vaváková. Druhá kategie nesla název " Nevěsta v Boho stylu" a slečna Natálie Dresslerová oslnila svými nápady a kreativitou jak laickou, tak i odbornou porotu a právem si zasloužila obě 1. místa. 

Touto cestou moc gratulujeme oběma vítězkám, vážíme si účasti všech soutěžících a věříme, že žáci naší školy budou i nadále Střední odbornou školu v Hamru úspěšně reprezentovat a podtrhnou tak krásu a náročnost tradičních řemesel a služeb.  

fotodokumentace1: zde

fotodokumentace2: zde

fotodokumentace3: zde

fotodokumentace4: zde

fotodokumentace5: zde

fotodokumentace6: zde

fotodokumentace7: zde

fotodokumentace8: zde