logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Informace pro 1GD

Informace pro rodiče a žáky – Grafický design 2020/2021

Vážení zákonní zástupci, milé žákyně a žáci. Ráda bych Vám touto cestou předala pár důležitých informací.

Třída 1GD zahájí výuku dne 1.9.2020 v 8:00 v ateliérech školy.
(Horní budova školy. Sledujte prosím informační systém, je možné, že bude zvolen i venkovní prostor.).
První týden žáci obdrží rozvrh, dostanou k zapůjčení školní učebnice a zjistí svoje číslo šatní skříňky v budově školy. Proto je třeba, aby si donesli vlastní zámek a klíčky.
Případné další učební pomůcky a potřebné učebnice si určí každý vyučující ve své hodině.
Během měsíce září budou určeny také skříňky v ateliérech. Ve škole i v ateliérech se přezouváme!

V naší škole funguje systém Bakalář, nevedeme studijní průkazy pouze Omluvné listy. V Bakaláři můžete sledovat absenci žáka, známky, změny rozvrhu atd. Také Vás budu touto cestou informovat o školních akcích. Systém Bakalář lze nainstalovat také jako mobilní aplikaci. Žáci mají svůj přístup přes svůj email. Také zákonní zástupci mají vlastní přístup přes dodaný email.
Proto bych Vás chtěla požádat o vyplnění „Osobního listu žáka“ abych mohla zkontrolovat osobní údaje a kontaktní emaily. Osobní list žáka můžete vyplnit ve škole 1.9.2020.

Prosím, abyste si přečetli následující dokumenty, které najdete na webových stránkách školy.
U školního řádu budu potřebovat potvrzení o seznámení se školním řádem nejen u jednotlivých žáků ale i zákonných zástupců. Podepíšete 1.9.2020 nebo dny následující.
https://www.skolahamr.cz/o-skole/dokumenty-a-formulare

Školní řád – upozorňuji, že je třeba omluvit nepřítomnost žáka do 3 dnů nejlépe přes systém Bakalář. Po návratu do školy je třeba předložit omluvenku v Omluvném listě.

Uvolnění z tělesné výchovy – pokud bude potřeba, je nutné doložit co nejdříve v měsíci září, a to pouze na předepsaný formulář potvrzený pouze praktickým lékařem.

Žádost o povolení pozdních příchodů a dřívějších odchodů z vyučování – zcela výjimečně z důvodů dopravního spojení je možné požádat ředitelku školy o povolení pozdějších příchodů a dřívějších odchodů. Žáci donesou žádost během prvních dní v měsíci září, nejpozději do konce září.

Kontakty:
Sekretariát školy: Libuše Petrášová / tel: 476 753 436/21                       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ředitelka školy: Ing. Jitka Francírková / tel: 476 753 436/22                 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zástupkyně ředitelky: Ing. Libuše Pištěková / tel: 476 753 436/23         Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Školní poradce a psycholog: PhDr. Eva Wolfová / tel: 476 753 436/35  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Třídní učitelka: MgA. Kateřina Kotyková / tel: 603 386 581 (osobní)    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Upozornění: Omluvenky, informace o školních aktivitách atd. řeší třídní učitel pouze přes systém „Bakalář“ nikoliv telefonicky.
Pokud potřebujete něco důležitého řešit a nemůžete se mi dovolat pravděpodobně učím. Zanechte mi prosím zprávu (SMS, Whatsapp).

Adaptační kurz nepořádáme.
Sledujte web školy a epidemiologická nařízení.
Moc se na Vás těším. Pokud budete potřebovat s čímkoliv pomoc neváhejte se na mě obrátit.

Pěkný den
MgA. Kateřina Kotyková
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.