logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

1A 8. 4. - 12. 4.

pondělí - aranžování vs čaje s poutačem a cenovkami, úprava interiéru před soutěží, písmo štětcem

úterý - test - druhy aran. písma, DOMÁCÍ PŘÍPRAVA přinést dekoraci na aranžování prostřeného stolu na téma, ( žák si vybere), ROMANTICKÁ VEČEŘE, PRACOVNÍ OBĚD, VELIKONOČNÍ OSLAVA. Výroba velikonoční dekorace

středa - aranžování prostřeného stolu, administrativní práce aranžéra, tapetování, známkování domácí přípravy, písmo štětcem

čtvrtek - turistický pochod, informace na stránkách školy

pátek - výroba velikonoční dekorace, aranžování makety, psaní cenovek - kombinace štětec a redispero