logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Návštěva hejtmana Jana Schillera na Střední odborné škole v Hamru

 

Pozvání na prohlídku naší školy dnes dne 11. ledna 2022 přijal hejtman pan Jan Schiller - politik, který měl možnost poznat zázemí Střední odborné školy Litvínov - Hamr, která se specializuje na výuku tradičních řemesel a služeb a na budoucí povolání se zde připravují např. aranžéři, čalouníci, kadeřníci, krejčí, prodavači, truhláři a umělečtí truhláři. Na památku si pan hejtman odvezl dřevěnou ručně vyřezávanou mapu České republiky a Ústeckého kraje.

Bylo nám velkou ctí setkat se s tak významnou osobností Ústeckého kraje a věříme v pozitivní zpětnou vazbu.

Odkaz na fotodokumentaci zde: http://www.facebook.com/845740452124042/posts/5032601136771265/

Ing. Jitka Francírková, ředitelka školy