logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Bronzová medaile putuje do Hamru

Ve středu 26. 2. 2020 se do Brna sjeli mladí truhláři ze všech krajů České republiky, aby poměřili síly ve finále VIII. ročníku Mistrovství ČR oboru truhlář.Ústecký kraj reprezentoval žák třetího ročníku SOŠ Litvínov - Hamr Ludvík Steuter, jenž si účast ve finále zajistil vítězstvím v krajském kole soutěže.

Úkolem soutěžících bylo během pěti hodin vyrobit dle výkresové dokumentace stoličku.

V dramatické soutěži vybojoval zástupce ústeckého kraje 3. místo.

"Z Ludvíkova výkonu máme upřímnou radost, prokázal, že v oboru truhlář patříme k republikové špičce", konstatoval vedoucí učitel pro střediska truhlář, umělecký truhlář, operátor dřevařské a nábytkářské výroby, tesař a čalouník Bc. Miroslav Findeis.

"Gratuluji ke skvělému výkonu, děkuji všem učitelům odborného výcviku, kteří se podíleli na odborné přípravě soutěžícího", dodala ředitelka SOŠ Litvínov - Hamr Ing. Jitka Francírková.

fotodokumentace

fotodokumentace 2