logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Slavíme úspěchy našich truhlářů

Dne 8. ledna 2020 se v Děčíně uskutečnilo regionální kolo Ústeckého a Libereckého kraje Mistrovství České republiky oboru Truhlář. Za Střední odbornou školu Litvínov - Hamr se klání zúčastnili žáci třetího ročníku Ludvík Steuter a Petr Lukele.

Soutěžící byli postaveni před úkol vyrobit rámeček na konstrukční spoje dle výkresové dokumentace, na práci byl stanoven limit pět hodin.

V konkurenci 12 soutěžících si nejlépe vedl Ludvík Steuter, prvním místem si zajistil postup do republikového finále soutěže, které proběhne 26. 2. 2020 v Brně.

Poděkování všem, kteří se na přípravě žáků podíleli a velká gratulace vítězi!