logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Hamerské aranžérky opět úspěšné

Ve středu dne 29. ledna 2020 se v Plzni uskutečnila každoroční soutěž oboru aranžér/ka. Soutěž nese název Region 2020 a ústředním tématem se staly Dlouhé zimní večery. Naši školu reprezentovaly a v konkurenčním boji obstály tyto žákyně: 

a) v kategorii aranžování komerční vitríny (téma: Čas na společenské hry) 1. místo obsadila Natálie Machová

b) v kategorii Maketa VS (téma: Ruční tvoření) porotu oslnila Tereza Dörflerová - také 1. místo 

c) v kategorii Plakát (téma: Jdeme do kina) se na krásném 2. místě umístila Surya Faitová.

Všem moc gratulujeme a veříme v další úspěchy!