logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Zahraniční stáž na Slovensku

Sedm žáků oboru truhlář, umělecký truhlář a sedm žáků oboru kadeřník vyjíždějí 29. 9. 2019 na 14tidenní zahraniční stáž na Slovensko pod záštitou programu Erasmus+. Žáci budou ubytováni v obci Terchová a navštíví spřátelené školy (SOŠ drevárska a stavebná Krásno nad Kysucou, kde se budou truhláři učit výrobu dvojitého okna a Spojená škola Žilina Bytčica, kde se budou kadeřníci učit česat večerní účes včetně líčení). Veškerá výuka bude společná se slovenskými žáky pod vedením učitelů ze zmiňovaných škol. Na tuto stáž byli vybráni nejlepší žáci ve svých učebních oborech.