logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Nejnovější Microsoft Office - zdarma

Učitel i žák naší školy může získat MS Office zdarma. 

1) Přečtěte si pozorně přiložený návod společnosti, která tento benefit zprostředkovává. Poskytován je zdarma pouze MS Office nikoli MS Windows.

2) Registrujte se na následujících stránkách

3) Dostavit se do učebny 35 pro klíč - token.

Pozor! Licence je funkční proti klíči, který je třeba udržet v tajnosti. Je přesně stanovený počet žáků a učitelů, kteří mohou ověřit svou instalaci. Pokud dojde k nadužívání klíče (vyšší aktivaci než je schváleno) licence se v zařízení pozastaví a vzniknout administrační úkony škole i vám. Pokud se tomu tak stane, škola si nechává právo neposkytovat tyto licence žákům ani učitelům. Informace pak bude zveřejněna zde. Na této stránce vás také budeme informovat o případných změnách a potížích.

1 uživatel si smí tento softwarový produkt instalovat až do pěti svých zařízení. Tedy např. náš žák si stáhne pod svým účtem licenci na 1 mobilní telefon, 1 tablet, 2 notebooky a 1 stolní počítač. Udržujte vždy správný počet aktivací.