logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

AUIII 12. - 16. 12. 2016

pondělí - vs alobal a stříbrné koule, reklamní panel losování témat, vánoční ozdoby big shot zavěšování a lepení na okno, dárkové balení lahve, nákup materiálu z fondu

úterý - písmo do 1cm - POMŮCKY, po ZŠ úprava výloh v Máji a na náměstí

středa - exkurze Ústí nad Labem, krásné vánoční výlohy, drátěný program, výlepy....., domluva v pondělí

čtvrtek - opakování teorie 1. - 3. ročník, rozdělení témat, každá mluví samostatně skupinová práce, zavěšování poutačů do vs POMŮCKY, dárkové balení do hnědého papíru plus bílý stromek, vánoční prod. doby

pátek - opakování teorie, vánoční dort z papíru, výtvarný návrh vodovky každá má jiné rozměry vs téma:Vánoce