logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Slavíme úspěchy našich grafiků

Žáci oboru Grafický design (třída 3PG) sklidili se svými autorskými kalendáři nevídaný úspěch - z celorepublikové soutěže Doteky papíru pořádanou firmou Antalis, si přivezli hned tři významná ocenění. Tématem letošního uměleckého klání se stal Kalendář.

První místo obsadil Pavel Tóth s kalendářem měsíčník.

Na druhém místě se umístila Nicola Poljanská s Pop up kalendářem.

Zvláštní cenu marketingu pak získala Valérie Nejdlová s originálním kalendářem Zmuchlanec. 

Výše jmenovaným moc gratulujeme a oceňujeme jejich přístup a originalitu! 

Fotodokumentace viz: https://www.facebook.com