logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Slavíme úspěchy našich aranžérek

Ve středu dne 30. ledna 2019 se v Plzni konala soutěž Region 2019. Této soutěže v odborných dovednostech se zúčastnily žákyně druhého ročníku oboru aranžérka. Žákyně byly velmi úspěšné a v konkurenčním boji se umístily následovně:

  • za aranžování makety získala Tereza Dörflerová překrásné 1. místo
  • v kategorii Plakát obsadila Surya Faitová nádherné 2. místo
  • a do třetice všeho dobrého: za aranžování komerční vitríny získala Nela Körnerová obdivuhodné 3. místo.

Úspěšným aranžérkám moc gratulujeme, jejich umístění nás potěšilo a věříme i v další úspěchy v jejich oboru!