logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Turistická vycházka

Dne 3. května 2018 (čtvrtek) v době od 8.15 hod. do cca 12 hod. organizuje SOŠ Hamr pro své žáky tříd 1N, 1AK, 1ČD, 1P, 1KK, 1UTR, 3KK, 3P, 3TR tematickou vycházku do okolí školy. Sraz je v 7.50 hod  u školy. Cílem vycházky je lokalita Šumný důl, trasa vycházky nejprve vede po naučné stezce Tesařova cesta podél Bílého potoka. V Šumném dole je trasa svedena po žluté turistické značce k lyžařskému areálu Meziboří, poblíž tohoto areálu v místě Meziboří - stadion (turistický rozcestník) pak tématická vycházka končí. Trasa je celkem nenáročná, jediným výraznějším stoupáním je poslední úsek do cíle. Celková délka vycházky je 6,2 km. V případě výrazně zhoršeného počasí (vytrvalý déšť), bude zvolen náhradní program. Přes náročnost procházky se doporučuje turistická obuv a vhodné oblečení pro pohyb v přírodě. Po ukončení akce mohou "místní" žáci dojít do bydliště pěšky, ostatní využijí blízkých zastávek MHD. 

Dne 4. května 2018 (pátek) proběhne tematická vycházka spojená s návštěvou Přehrady Janov, přičemž průběh bude obdobný avšak tato vycházka bude ukončena u budovy SOŠ Litvínov - Hamr.